Bursa Evden Eve Doğru Firma Tercihi

Günümüz de bir çok sebepten ötürü insanlar evlerini taşımaktadırlar. Eskiden çok büyük eziyet olan bu iş, bir nakliye kamyonu tutulurdu, eş, dost, akraba, konu komşu herkes işin ucundan tutardı gün boyu çalışılırdı ve günün sonunda herkes bitik bir halde olduğu yerde kalakalırdı.

Tabi zaman ilerledi, bu zorunlu hizmeti yapacak kaliteli işin uzmanı firmalar ortaya çıktı, ve böylece evini taşıyanları çok büyük bir zahmetten kurtardılar. Tabi dünyanın kuralı ne zaman bir iş popüler olmaya kalksa hemen kopya şirketler bir bir açılmaya başlar.

Bizim sektörümüzde de bu olağan bir şey, belki de en hızlı adaptasyon bizim sektörümüzde olabilir. Nedeni çok basit, bizim işlerimizde taşımak için araç ve de taşıyıcı elemanlara ihtiyaç var. Asıl işi nakliye olan kamyon sahipleri yada araç sahipleri iş bulamadıklarında ek gelir olsun diye bu iş için birer web sitesi kurdurdular ve gündelikçi elemanların başına bir tane kendilerinden adam koyarak bu işleri yapmak için piyasa çıktılar.

Böyle olunca haliyle kalite nispeten düşüyor. Tabi herkes için bu kalite anlayışına sahip olmasını bekleyemeyiz. Kimi der ki benim işimi görsün de nasıl görürse görsün diyenlerde olduğu için zaten bu tür firmalar halen daha mevcut.

Ama bizim hitap ettiğimiz kesim ise, eşyalarına kendi eşyalarımız gibi değer verdiğimiz, taşıma hizmetini kendi elemanlarımızla yaptığımız, kaskolu taşımacılık yaptığımız bir hizmeti sunduğumuz kesimdir.

Bursa evden eve taşımacılık alanında hizmet verdiğimiz bu günlerde taşıma firması arayan müşterilerimize diyoruz ki, ilk olarak firmanın geçmişine bakın, sonra internette hakkında yazılanlara, sonra telefonla arayarak muhatap olduğunuz kişiye bakın ve sonra kararınızı veriniz.

Bu dediğimiz aşamaları yaparsanız evden eve taşıma işleminiz için en doğru firmaya ulaşmış olacaksınız. Tabi her zaman vurguluyoruz, internette yazılan herşeye inanılmamalı, Google benim işletmem de yer alan bir çok insan, eşine dostuna yorum bıraktırarak sayfalar da yükselmek istiyor.

Kartaş Evden Eve olarak, Bursa’nın ilk evden eve taşımacılık firması olduğumuzu web sitemizde zamanın gazetesine verdiğimiz ilanlarla kanıtladık. O yüzden kaliteli bir hizmet için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir